U nedjelju 13.06. u Varaždinu su održane dvije sprint utrke u organizaciji OK Varaždin i OK Međimurje na novoj gradskoj karti Banfica. Jutarnja utrka se bodovala i za sprint kup Hrvatske.
Klub je sudjelovao sa tridesetak natjecatelja, a na dvije utrke osvojeno je 13 medalja.
Na jutarnjoj utrci pobjedile su u svojim kategorijama Paola Rako (Ž16) i Maja Cvitković (Ž55). Druga mjesta osvojili su Luna Bajrektarević (Ž12) i Damir Gobec (M45), a treće Mirta Hodak (Ž16).
Nešto uspješniji bili smo poslijepodne pa su tako pobjedili Paola Rako (Ž16) i Damir Gobec (M45). Drugoplasirani su bili Duje Rako (M35), Sabina Rako (Ž35) i Maja Cvitković (Ž55) dok su trećeplasirani bili Bojana Nikolić (Ž45), Jan Gobec (M21) i Aleksandra Brezovečki Biđin (OPEN).
Natjecanja se nastavljaju već idući vikend trkama šumskog kupa Hrvatske u nedjelju i nerangiranim natjecanjem u subotu u blizini Novog Marofa (karta Lužec).