Prijava na tečaj i uvjeti pohađanja tečaja

Za upis u školu potrebno je:

1. ispuniti prijavnicu, potpisati date uvjete
  2. uplatiti kotizaciju u iznosu 45 € za odraslu osobu, a 35 € za dijete do 18 godina; u kotizaciju su uračunati troškovi tečaja  te majica za svakog polaznika tečaja.

Napomene o prijavi:

• prijava se smatra primljenom kad je ispunjena prijavnica s potpisanim uvjetima i kad je uplaćena kotizacija (do trenutka uplate smatramo prijavu kao predprijavu i rezervaciju mjesta).
  • sudionik nema pravo na povrat novca ukoliko je u školu krenuo, a nije je dovršio – jer je zauzeo mjesto
  • mlađi maloljetnici moraju tečaj pohađati u pratnji odgovorne odrasle osobe prijavljene na tečaj
  • vaši podaci obrađuju se u sukladnosti sa Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka
Uplata kotizacije za tečaj orijentacije skeniranjem barkoda za online bankarstvo ukoliko vam je ovako jednostavnije:

(obavezno provjerite podatke u uplatnici prilikom plaćanja i upišite ime i prezime polaznika tečaja tj. na koga se odnosi uplata). Pazite i da skenirate točan kod za uplatu. Hvala

Kotizacija odrasli 45€
Kotizacija djeca 35€

Napomene:

• maksimalni broj sudionika u školi je 40, minimalni broj sudionika za koji se održava škola je 6
  • OK Vihor zadržava pravo promjene termina uslijed više sile, izrazito lošeg vremena ili premalog broja sudionika.
  • OK Vihor može održati školu pod istim uvjetima po dogovoru ili narudžbi za svaku grupu koja samostalno sakupi 12-20 sudionika.

Oprema i ostali troškovi

Pohađanje tečaja može zahtijevati dodatne troškove:

• troškove dolaska na predavanja, vježbe i treninge, kao i troškove hrane sudionik plaća sam
  • sudionik mora biti adekvatno obuven i obučen za boravak u prirodi (sportsko-planinarska oprema); detaljne upute slijede u teoretskom dijelu škole.

Uvjerenje o položenom tečaju

Uvjerenje o položenom tečaju dobivaju svi upisani sudionici koji zadovolje sljedeće uvjete:

• sudionik sudjeluje u većini sadržaja tečaja, i to redoslijedom kako idu, a što je navedeno u informacijama o školi (teorija, praksa, trening)
  • sudionik se treba pridržavati satnice, kao i naputaka koje će dobiti glede dolaska na teren
  • sudionik poštuje ostale polaznike, a naročito predavače čiji je rad potpuno volonterski.