zakazano Natjecanja Novosti
Karta

Nakon prekrasne tople utrke u Izimju, druga utrka Kupa Hrvatske na karti Štrpet osvanula je danas u oblačnom i hladnom okruženju. Pedesetak članova kluba nije se dalo pokolebati i hrabro su nastupili na pomalo mokrom i natopljenom terenu.

Osvojili smo petnaest medalja i to četiri zlata: Filip Marendić (M12), Paula Pavlin (Ž20), Ivana Gobec (Ž45) i Damir Gobec (M45). Srebrne medalje osvojili su Monika Pavić (Ž12), Mia Lovrec (Ž20), Neda Gobec (Ž45), Jan Gobec (M20), Oleg Celić (M21B) i Maja Cvitković (Ž55). Brončani su bili Mirta Hodak (Ž14), Bojana Nikolić (Ž45), Jura Kukec (M20), Tomislav Vuk (M35) i Matija Mesić (M21B).

Svakako treba pohvaliti pobjedu Filipa Marendića u kategoriji dječaka do 12 godina kojemu je ovo ujedno bilo i prvo natjecanje na kojem je sudjelovao. Svoju prvu medalju osvojio je i Matija Mesić u M21B, a vrijednu medalju osvojio je i Tomislav Vuk u jakoj kategoriji mlađih veterana. Čestitamo svima, a naravno i ostalim članovima koji su danas sportski sudjelovali u natjecanju.