zakazano Novosti

Krenuo je jesenski dio sezone utrkom “JaSam O summer kup” na kojoj smo nastupili sa 50tak članova. Natjecanje se održalo na terenima u okolici Rakovog potoka.
Prvi dan natjecanja bio je vrlo uspješan za članove kluba koji su osvojili čak 21 medalju. Od te brojka osam je bilo zlatnih, sedam srebrnih i šest brončanih.

Čestitamo svima na uspješnom ulasku u drugi dio sezone, a naravno ponajviše osvajačima odličja

🥉Jure Rako – M12

Druga utrka u vikendu “JaSam O-summer kupa” se također bodovala za Kup Hrvatske. Bila je to šesta Kup utrka u ovogodišnjem kalendaru. Nastupili smo sa nešto manje natjecatelja nego prvoga dana, no uspjeh nije izostao. OK Vihor je osvojio ukupno 14 medalja: pet zlatnih, šest srebrnih i tri brončane.