zakazano Novosti
Planinarski dom Kamenitovac, Dječja planinarska staza Ježić, Klupine, Maglenča, Općina Veliko Trojstvo, Bjelovarsko-bilogorska županija, 43226, Hrvatska Karta

“Bilogora Open” druga utrka kupa Hrvatske održana je na već poznatom terenu u blizini planinarskog doma Kamenitovac kod Bjelovara u subotu 27.4.2024. Lijepo i sunčano vrijeme nije privuklo veliki broj natjecatelja jer se već idućeg dana održava i treća utrka kupa Hrvatske u Zagrebu pa su se natjecatelji rasporedili kroz dva dana. Nastupili smo sa 36 natjecatelja i osvojili 14 medalja. Ovoga puta izdvajamo rezultate naših najmlađih natjecatelja u kategorijama do 12 godina gdje smo osvojili čak četiri medalje. Pobijedio je Oliver Skočić ispred Jure Raka, a u ženskoj konkurenciji Ines Ostajmer je bila druga dok je treća bila Matea Ban. Ako dodamo i medalju Nere Ban u Ž14 možemo reći da su nam djeca bila zaista uspješna.