U Bjelovaru je danas održana šesta utrka sprint kupa Hrvatske u sklopu natjecanja “20. Bjelovar Open”. Za natjecanje je korištena nova karta Bjelovar-Borik. Nastupili smo sa 21 natjecateljem i osvojili osam medalja. Čestitke svakako idu Ivani Horbec koja je slavila u kategoriji Ž45 i osvojila je zlato za klub. Posebno nam je drago što nam se i Damir Radanović okitio brončanom medaljom u kategoriji M55. Damir je tek ove godine krenuo sa orijentacijskim trčanjem i već iza sebe ima i niz međunarodnih nastupa, a ovo mu je i prva osvojena medalja. Čestitamo naravno i svim ostalim članovima koji su se danas penjali na postolje i svima koji su sudjelovali na natjecanju.